Bilgi & Rezervasyon (0 232) 424 0 424

HELAL TATİL

Her geçen yıl daha da yaygınlaşan helal tatil otel seçenekleri, muhafazakar ailelere keyifli bir yaz tatili sunuyor. Bay ve bayanlar için ayrı olarak hazırlanmış kompleks alanlar, lüks bir otelin sunduğu tüm ayrıcalıkları sağlamaktadır. Bayanlar için ayrılmış özel plaj ve havuzlar kullanılabilir; güneşlenme imkanı elde edebilir ve çocuklarla güzel bir zaman geçirme şansı yakalanabilir.

Ayrıca spa, masaj ve sağlık merkezi gibi alanlar yine bay ve bayan olarak ayrı şekilde sunulmaktadır. Ege'nin muhteşem doğasını gözler önüne seren, engin mavilik ve yeşilliği ile bütünleşmiş doğal güzellikler içerisindeki tesislerimize sizleri bekliyoruz. Muhafazakâr aileler için özel olarak hazırlanmış tüm kompleks alanlarımız, şehrin stresinden ve yoğunluğundan uzak keyif verici bir yaz tatili sunuyor.

Helal Tatil Otelleri

Türk İslam yapısına uygun mahremiyet imkanı veren, her olanağıyla bay ve bayan ayrı kompleksler sunan helal tatil otelleri, her geçen yıl daha da artmaya devam ediyor. Muhafazakar ailelerin güvenle yaz tatili geçirebilecekleri tüm olanaklar, profesyonel bir hizmet anlayışı ile sunulmaktadır. İslami inançlara uygun şekilde tasarlanmış oteller içindeki tüm kısımlar, bay ve bayan için ayrı ayrı sunulmaktadır.

Helal gıda standartlarına uygun restoranlar ve kafeler sağlayan oteller, alkolsüz içkilerle donatılmış durumdadır. Böylece tesislerimizdeki geniş bahçe alanlarında ya da restoran ve kafe kısımlarında, alkolsüz içeceklerin tadını sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Üstelik bunu Ege kıyılarının muhteşem manzarası altında gerçekleştirebilirsiniz.

Helal Tatil Yerleri

Türkiye'nin sahil kıyılarında helal tatil yerleri oldukça artış göstermiş durumda. İslami inanca uygun helal otel olarak bilinen tesisler, mahremiyeti sağlamış şekilde sunulmaktadır. Havuz alanları, plajlar, göz banyosu yaptıran muhteşem koylar, spa ile masaj merkezleri bay ve bayan için ayrı şekilde hazırlanmıştır. Böylece mahremiyetine büyük önem veren muhafazakar aileler yaz tatilinin tadını, özel olarak Ege'nin muhteşem doğasına konumlandırılmış tesislerimizde yaşayabilir. Ayrıca farklı aktiviteler ve hobi atölyeleri ile spor komplekslerinden de faydalanmak mümkün. Her ailenin bütçesine uygun fiyatlarla sunulan helal tatil otelleri, İslami kurallara uygun olarak huzurlu bir tatil garantisi sunuyor.

Helal Tatil Evleri

Otel ve farklı tesis alanları ile birlikte günümüzde helal tatil evleri de oldukça fazla ilgi görmektedir. Ege'nin maviliği ile yeşillinin buluştuğu eşsiz doğasının açık şekilde gözler önüne serildiği yerlere konumlandırılmış helal tatil ev seçenekleri, her istek ve ihtiyaçları karşılayacak geniş olanaklar sunuyor. Bahçesi ağaçlarla kapatılmış ve gözlerden uzak tasarımı ile gerçekleştirilmiş konumu sayesinde, havuzlar ve plaj alanları güvenle kullanılabilmektedir. Ayrıca mutfak, 7/24 internet bağlantısı, televizyon ve sıcak su imkanı ile konforlu mobilya grupları keyifle kullanılabilir. Bu sayede muhafazakar aileler akrabaları ve dostları ile Ege'nin vazgeçilmez yaz aylarını kusursuzca yaşayabilir.

Helal Tatil Köyleri

Her yaştan her bireyin bütün istek ve ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayan özel kompleksler, helal tatil köyleri olarak ön plana alınabilir. Muhteşem aktivite alanları, havuz kenarında step, aerobik, havuz oyunları ve sporları bayanlara özel olarak sunulmaktadır. İslam yapısına uygun şekilde mahremiyetin ön plana alındığı bu özel tatil köyleri, muhteşem bahçe alanları ile tüm hizmetleri eşliğinde huzuru, konforu ve eğlenceyi bir araya getiriyor.

Bu sayede bay ve bayanlar özel olarak ayrılmış alanlarda tüm aktiviteleri değerlendirirken; çocuklar da onlara özel olarak hazırlanmış yerlerde yazın keyfini en iyi şekilde çıkarabilir. Helal gıda standartlarına uygun olarak hazırlanmış kafe ve restoran alanları alkolsüz, dünyanın farklı yerlerinden ve Anadolu'dan eşsiz tatları self servis menü eşliğinde de sunmaktadır. Sevdiklerinizle güven içinde bir yaz tatili sizleri bekliyor.

BİZE ULAŞIN

 
Tıklayın Sizi Arayalım

Tıklayın Sizi Arayalım