Bilgi & Rezervasyon (0 232) 424 0 424

İSLAMİ OTELLER

Konaklama seçenekleri içerisinde yer alan bu oteller, İslam'a göre dizayn edilen otellerdir. Gönül rahatlığı ibadet yapabileceğiniz mescitler, bay ve bayanlara özel ayrı yüzme havuzları, bu otellerde bir araya getiriliyor. Helal sertifikalı mutfak menüsü ve alkolsüz içecek servisi de unutulmamış. Yatak odaları, balkonlar, teraslar ve güneşlenme alanları, bay ve bayan kategorisinde ayrılmıştır.

Muhafazakar kesim için özel tasarlanan bu oteller, inancımıza göre tatil yapma imkanı sunuyor. Otellerin konfor özellikleri üst seviyededir. Manevi huzuru ve tatil keyfini bir arada bu otellerde bulabilirsiniz.

İslami Tatil

Lüks otel seçeneklerini sitesinde bir araya getiren firmamız, lüks otellerde konaklama imkanı sunuyor. Türkiye'nin tatil bölgesi Akdeniz'de, unutulmaz bir tatil için sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Güneş, gökyüzü ve ormanın mükemmel kombinasyonu eşliğinde huzur içinde İslami tatil yapmak için bu otelleri tercih edebilirsiniz.

Özel yüzme havuzları ve bay - bayan plaj seçenekleri bu otellerde sizleri bekliyor. Ayrıca, kafede ve diğer mekanlarda da bay - bayan kategorisi mevcut. Bu konuda hassas olan ve bütün bir yılın stresinden kurtulmak isteyenler için en iyi otel seçeneklerini bir araya getiriyoruz. 7/24 müşteri hizmetleri, İslam’a uygun otel konusunda yardımcı oluyor. Deneyimli eleman kadrosuyla hizmet veren şirketimiz, güncel konaklama imkanı sunuyor.

İslami Tatil Yerleri

Tatil denildiği zaman ülkemizde ilk akla gelen Antalya, Alanya ve Bodrum’dur. Ayrıca Uludağ ve Erciyes gibi bölgelerde konaklama imkanı sunan firmamız, mutlu bir tatil geçirmeniz için elinden gelini yapıyor. İzmir ve Ege bölgesine özel otelleri sitemizde bulabilirsiniz. Bol yıldızlı lüks İslami tatil yerleri, sitemizde sizleri bekliyor. Güncel fiyat seçenekleriyle erken rezervasyon imkanından faydalanabilirsiniz. Yaz gelmeden yerinizi ayırtın ve doğa ile baş başa bütün bir yılın stresini atın.

Plaj ve havuzlu İslami Otellerin yanı sıra dağlık veya ormanlık bölgelere yakın oteller de bu kategoride hizmet veriyor. Yatak sayısı, banyo sayısı ve oda özellikleri, fiyat kategorisini etkileyen hususlardır. Açık büfe imkanına sahip bu otellerde, alkol veya domuz eti mamülü bulunmamaktadır. Helal gıda konusunda gerekli önlemler alınıyor. Ayrıca ibadet mekanları da özel bir şekilde hazırlanıyor.

İslami Otel

Bütün bir yılın stresini atmak için güzel bir tatilden iyisi yoktur. Doğa ile baş başa, plaj keyfini ve havuz keyfini doyasıya yaşayacağınız İslami otel seçenekleri, lüks özellikleriyle hizmet veriyor. Ailenizle bay ve bayanlara özel bölümlere sahip bu oteller, muhafazakar kesim tarafından tercih edilmeye başlandı. İbadet imkanı, bay ve bayanlar özel bahçeli bölümler, özel olarak tasarlandı.

Bu lüks otellerin en önemli özelliklerinden biri de odaların tasarımıdır. Balkonlar korunaklı özelliğe sahiptir. Bu nedenle balkona çıkma problemi yaşamazsınız. Kısacası bu otellerde gönül rahatlığı ile tatil yapabilirsiniz.

İslami Tatil Otelleri

Erken rezervasyon imkanına sahip olan bu oteller, özellikle yaz aylarında çok kalabalık oluyor. Sezona girmeden rezervasyon yaptıranlar İslami tatil imkanına kavuşuyor. Bu nedenle rezervasyon işlemi yaptırmak isteyenler erken davranmalıdır. Antalya, Alanya ve Bodrum gibi gözde tatil merkezlerinde istediğiniz gibi tatil imkanına kavuşabilirsiniz. Ege, Uludağ ve Erciyes gibi bölgelerde tatil yapmak isteyenler, sitemizi ziyaret edebilir. İstediğiniz mükemmel tatil seçenekleri sizleri bekliyor. İslami tatil otelleri kategorimizi incelemeden karar vermeyin. İstediğiniz özelliklere sahip konaklama seçenekleri ayrı ayrı değerlendirebilirsiniz.

Fiyatlandırma, klasik fiyatlandırma kategorisinde değerlendirilmektedir. Geceleme sayısına göre fiyatlandırma işlemi gerçekleştiriliyor. Ayrıca, yatak sayısı ve diğer imkanlar da bu kategoride göz önüne alınıyor. Otelin yıldız sayısı ve konfor özellikleri de fiyatlandırma işlemi etkileyen unsurlar içerisinde yer alıyor.

BİZE ULAŞIN

 
Tıklayın Sizi Arayalım

Tıklayın Sizi Arayalım