Bilgi & Rezervasyon (0 232) 424 0 424

TESETTÜR OTEL

Günümüzde muhafazakar aileler için özel olarak hazırlanmış oteller, geniş olanaklar sunuyor. Helal gıda standartlarına uygun olarak hizmet veren tesettür oteller, bay ve bayan ayrı kompleksleri ile Türk İslam yapısına uygun bir mahremiyet sağlamaktadır. Böylece insanlar aileleriyle beraber muhteşem doğanın tadını eşsiz şekilde çıkarma şansını elde etmektedir.

Güneş, kum, deniz ve havuz keyfini kusursuz bir anlayışla sağlayan muhafazakar oteller, farklı aktivite ve eğlence alanlarıyla da aksiyonu bol harika bir zaman geçirme şansı tanımaktadır. Ayrıca huzurlu, konforlu ve doğa ile baş başa muhteşem bir yaz tatili sunmaktadır. Tesislerimiz tüm bu olanakları muhafazakar aileler için özel olarak hazırlanmış şekilde sağlıyor.

Tesettür Otel İzmir

Ege kıyıları kuşkusuz muhteşem yeşilliği ve engin maviliği ile her yaz adeta göz banyosu yaptırır. Özellikle İzmir'in sahil alanları muhteşem manzaralarıyla doğal güzellikleri gözler önüne sermektedir. İzmir'in en iyi yerine konumlandırılmış olan tesisimiz, sizlere lüks bir otel ayrıcalığı sunuyor. Doğa ile iç içe konumu olan, şehrin hızlı temposundan uzak kalabileceğiniz komplekslerimiz, sizleri hayallerinizin ötesinde taşıyor.

Muhafazakar ailelere özel olarak her kısmının detaylı şekilde ele alındığı tesettür otel izmir bölgesinde yer alıyor. Gün boyu keyifli vakit geçirebilir; geniş bahçe alanlarında ailenizle beraber huzuru en iyi şekilde tadabilirsiniz. Ayrıca dünyadan ve Anadolu'dan farklı lezzetler, damak tadınıza uygun şekilde self servis olarak değişik öğünler, geniş olanaklarla sunuluyor.

Tesettür Balayı Otelleri

Yeni evlenen muhafazakar anlayışa sahip çiftlerin ilk defa yaşayacakları balayı tatili için, tesislerimiz buna uygun şekilde destek vermektedir. Bay ve bayan olarak tamamen ayrılmış komplekslerimiz sayesinde hem plaj olanaklarını hem de havuzu keyifle değerlendirmeniz mümkün. Aynı zamanda ortak şekilde geniş bahçe alanlarında kahve ve çayınızı yudumlayabilirsiniz; muhteşem manzara ile kendinizi çok daha zinde hissedebilirsiniz. Ege bölgesinin en özel noktasına konumlandırılmış tesettür balayı otelleri sayesinde aradığınız tüm olanakları bulacaksınız. Eşinizle beraber, muhafazakar anlayışa sahip bireylerin rahatlıkla değerlendirilecekleri özel kompleksler sayesinde, balayı tatilinizi ölümsüz kılabilirsiniz. Muhteşem koylar, plaj alanları, havuzlar ve göz banyosu yaptıran eşsiz doğa sizleri bekliyor.

Tesettürlü Otel Fiyatları

Hem balayı çiftleri için hem de aileler adına muhafazakar anlayış altında hazırlanmış tesislerimiz, Türk-İslam mahremiyetini en iyi şekilde sağlamaktadır. Zengin menü seçeneklerinden geniş bahçe alanlarına, farklı aktivitelerden havuzda plaj kısmına kadar lüks bir otelde aradığınız her şey sunulmaktadır. Üstelik bütün bu seçenekler çok uygun tesettürlü otel fiyatları üzerinden desteklenmiş durumda.

Her bütçeye uygun değerlendirebileceğiniz farklı zamanlardaki rezervasyon için hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz geniş ve lüks olanaklara karşı, oldukça düşük fiyat üzerinden hizmet verdiğimizi söylemek isteriz. İster eşinizle beraber baş başa güzel bir zaman geçirebilir; dilerseniz geniş ailenizle bütçenize uygun şekilde konaklayarak tüm geniş olanaklarından faydalanabilirsiniz.

Yeni Açılan Tesettür Oteller

Ege bölgesinin farklı noktalarına yeni açılan tesettür oteller arasından tesislerimiz, sizlere Turkuaz maviliğinin yeşil ormanlar ile buluştuğu eşsiz doğanın kusursuzluğunu sunuyor. Huzur, konfor, bol oksijen ve şehrin tüm yoğunluğundan uzak, sevdiklerinizle baş başa kalabileceğiniz muhteşem bir tatilin kapılarını sizler için aralıyoruz.

Bayan misafirlerimiz çocuklarıyla beraber hoşça vakit geçirecekleri özel alanları güvenle değerlendirebilir. Havuz kenarında ya da plajlarda güneşlenme şansı kullanılabilir; değişik saatlerdeki farklı aktiviteler ve oyunlarla güzel bir zaman geçirilebilir. Her yaştan her birey için gün boyu değerlendirilecek farklı alternatifler geniş bir yelpaze altında sunulmaktadır. Çok uygun fiyatlarla Türkiye'nin sahili kıyılarının muhteşemliğini, eşsiz doğasını, muhafazakar anlayışla hazırlanmış tesettürlü otellerimizde değerlendirebilirsiniz.

BİZE ULAŞIN

 
Tıklayın Sizi Arayalım

Tıklayın Sizi Arayalım